Головна Звернення Четвертий рік поспіль на Львівщині проводиться обласний конкурс «Екологічно чистий населений пункт»

Четвертий рік поспіль на Львівщині проводиться обласний конкурс «Екологічно чистий населений пункт»

227
0

Його метасприяння поліпшенню благоустрою сіл, селищ та міст області, покращенню екологічного стану довкілля.

8 липня, під час третього пленарного засідання 30-ї сесії Львівської обласної ради, відбулося нагородження переможців конкурсу. За сприяння Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації переможці отримали дипломи Львівської обласної ради, які вручив голова Петро Колодій.

Відрадно, що до їх числа увійшли й місцеві ради нашого району. Аж сім органів місцевого самоврядування Жовківщини, із визначених 25-ти, визнано кращими в області. На сцену для нагородження піднімались голови місцевих рад район:у Богдан СтахівСмереківської, Лілія БоваКуликівської, Ольга ТенетаГлинської, Володимир СеньковськийМалехівської, Надія КубайСтароскварявської, Наталія Драбік (касир) — Магерівської, Василь ПоповичДублянської (на світлині зліванаправ). До слова, Смереківська сільрада отримала у своїй категорії друге місце (це вже загалом четверта перемога поспіль), решта рад визнано третіми.

Переможцями конкурсу є ті населені пункти, які домоглися найкращих результатів у дотриманні санітарного стану та благоустрою, реконструкції та облаштування об’єктів екологічного призначення, створення належних умов для праці та відпочинку людей тощо. У 2014 році для них з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища передбачено 860 тис. гривень для реалізації та вирішення локальних екологічних проблем.

Ярослав Глутковський.