Головна Звернення У Жовкві обмежили роботу закладів громадського харчування до 22.00

У Жовкві обмежили роботу закладів громадського харчування до 22.00

233
0

Враховуючи напружену ситуацію, яка склалася у державі, трагічні події, які призвели до людських жертв у м. Києві, численні факти загибелі мирних громадян, керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жовківська міська рада ВИРІШИЛА:

 1. Встановити графік роботи в закладах громадського харчування усіх форм власності з 10.00 до 22.00 та дотримуватись графіку продажу алкогольних напоїв у закладах торгівлі міста з 10.00 до 18.00 терміном з 25.02.2014 р. до 20.04.2014 р. Звернути увагу власникам торговельних підприємств на недопустимість продажу алкоголю неповнолітнім.

2. Жовківському РВ ГУМВСУ у Львівській області спільно з добровільними дружинами самооборони здійснювати контроль за дотриманням графіків роботи закладів торгівлі та громадського харчування і посилити патрулювання вулиць міста у вечірній та нічний час. Особливу увагу звернути на виявлення закладів, де розміщені ігрові апарати та вжити заходів щодо їх закриття.

3. Встановити, що при систематичному порушенні суб’єктами господарювання режимів роботи їх закладів, правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, громадського правопорядку, інших вимог законодавства, міськвиконкомом буде вжито заходів щодо припинення їх торгівельної діяльності.

4. Директорам міських шкіл посилити роз’яснювальну роботу щодо недопустимості перебування неповнолітніх без нагляду батьків після 21.00 поза межами дому.

5. Заборонити проведення розважальних заходів у місті до періоду стабілізації політичної ситуації в державі.

6. Опублікувати дане рішення в газеті «Відродження» і довести до
відома керівників торгівельних підприємств, закладів громадського харчування і дискотек.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Щура Р. В.

Міський голова Петро Вихопень.