Головна Особистості Людина – «магніт»

Людина – «магніт»

322
0

Жовківчанин Петро Лукович Дзюнька володіє унікальним даром – притуливши до грудей різні предмети, він легко втримує їх без допомоги рук!
Свої незвичайні здібності пан Петро помітив вже давно: при нахилянні його натільний хрестик не провисав — наче примагнічувався  до грудей. Вирішив спробувати й  з іншими предметами — ложками, виделками, ножами, прасками (навіть дуже старими). Вони теж «прилипали» до тіла. А коли переглянув телепрограму, де брали участь  схожі люди-«магніти», зрозумів, що належить до їх розряду.

Звідки феноменальні здібності в чоловіка, ми сподівались довідатись, коли він завітав до редакції. Втім, поспілкувавшись із гостем, зрозуміли, що нічого особливого в його біографії не було. Пан Петро – весела, життєрадісна людина. Завше потішить товариство веселою пригодою чи смішним анекдотом. Окрім цього, серед захоплень чоловіка —відтворювати різноманітні звуки птахів, звірів, музичних інструментів.

Уперше подібний феномен з металевим предметом, який зависав на тілі, зареєстрували 1786 року в Англії. У 1848-му відомий французький фізик Франсуа Араго, детально вивчивши декілька подібних випадків, прийшов до висновку, що це – явища електромагнетизму. Люди-«магніти» зустрічаються дуже часто. Деякі притягують до себе не тільки металеві, а й пластмасові, дерев’яні, картонні предмети. У пресі вже неодноразово писали про людей, котрі легко тримали на грудях праски, що навіть не відтягували вниз шкіру.

Яким чином на тілі людини тримаються різні предмети – цікавить усіх. Деякі вчені причиною цього вважають електромагнітне випромінювання, деякі – біовипромінювання, а, загалом, над цими питаннями, мабуть, вчені довго ламатимуть голови, оскільки навколо відбувається ще чимало невивчених явищ.

Зоряна МИКИТЮК.